Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości

Sprzedaję nieruchomości strategicznie i kompleksowo, by zapewnić Ci jak największy zysk w jak najkrótszym czasie. Od zbudowania solidnych fundamentów sprzedażowych przez przygotowanie nowoczesnej oferty po opracowanie dokumentacji i nadzór nad procesem notarialnym.
A konkrety?
Analiza – Fokus – Skuteczność – Wyniki
Działam lokalnie, więc dobrze znam zasady, stawki i możliwości pomorskiego rynku nieruchomości. Możesz liczyć na precyzyjną analizę mocnych stron i potencjału nieruchomości, a następnie właściwe oszacowanie jej ceny. Zawirowania prawne wokół nieruchomości? Prześwietlę i sprawdzę. Profesjonalna sesja zdjęciowa lub home staging? Nie ma sprawy. Z moją pomocą sprzedasz szybciej, korzystniej, z dopięciem wszystkich formalności prawno-finansowych.

Pomoc w znalezieniu i zakupie nieruchomości

Kupno domu lub mieszkania to bez wątpienia jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Jak rozeznać się w gąszczu ofert i wyłapać najkorzystniejsze z nich, zanim ktoś Cię wyprzedzi? Skorzystaj z mojej pomocy. Poświadczony referencjami kilkuletni staż w branży pozwoli oszczędzić Twój czas. Ja dopilnuję, by najlepsze oferty, które spełniają Twoje kryteria, spływały do Ciebie na bieżąco.
Twoje klucze do wymarzonego domu
Jeśli więc szukasz atrakcyjnego cenowo i komfortowego domu, mieszkania, apartamentu czy biura od Helu przez Trójmiasto po Elbląg, znajdę dla Ciebie topowe nieruchomości. Na samej analizie potrzeb i wyborze się nie kończy. Odwiedzisz ze mną tylko precyzyjnie wyselekcjonowane nieruchomości. Zapewniam obsługę całego procesu – łącznie z doradztwem kredytowym, negocjacją warunków finansowych i finalizacją u notariusza. A Ty odbierasz klucze i mieszkasz wygodnie.

Pośrednictwo w wynajmie

Moim celem jest uproszczenie żmudnego i stresującego procesu wynajmu zarówno dla właścicieli nieruchomości, jak i najemców. Ułatwiam komunikację obu stronom, precyzyjnie określam warunki wynajmującego oraz trafnie diagnozuję potrzeby najemcy. Dzięki temu znajdujemy właściwe dopasowanie.
Inwestujesz w bezpieczeństwo
Jak to wygląda w praktyce? Organizuję i przeprowadzam wizyty potencjalnych najemców, pomagam w weryfikacji i wyborze kandydatów na lokatorów. Negocjuję akceptację preferowanych przez Ciebie warunków najmu i przygotowuję stosowne dokumenty do podpisania przez obie strony. Sprawnie i bezpiecznie przeprowadzam całą transakcję, informując Cię o wszystkich kluczowych aspektach formalno-prawnych. Twoja nieruchomość jest w dobrych rękach.

Pomoc w znalezieniu nieruchomości do wynajęcia

Znalezienie idealnej nieruchomości na wynajem to nie lada wyzwanie, bo żonglujesz wieloma zmiennymi, które trzeba nieustannie brać pod uwagę. Wiem coś o tym! Pomogę Ci zadbać o wszystko. Czyli o co?
Twoja droga do domu
Skonfiguruję filtry wyszukiwania zgodnie z Twoimi kryteriami. Zwrócę Twoją uwagę na każdy szczegół – stan techniczny, udogodnienia oraz otoczenie. Ustalę zakres metrażu, którego potrzebujesz, Twój realistyczny budżet, preferowaną lokalizację zgodną ze stylem życia. Wynegocjuję najkorzystniejsze warunki, a także dopilnuję podpisania umowy bez haczyków. A Ty mieszkaj spokojnie.

Home staging

Chcesz samodzielnie sprzedać swoją nieruchomość? Nie ma problemu! Oferuję swoje usługi home stagingu. Wystylizuję nieruchomość i wydobędę cały jej potencjał przed wystawieniem na sprzedaż lub przed wynajmem. Skuteczna metamorfoza wnętrza podniesienie wartość lokalu. Zainwestuj niedużą kwotę w skuteczny marketing nieruchomości. Wykonuję home staging w różnym zakresie oraz budżecie.